Jak si pořídit protiproud, když nechcete zbytečně prostupovat bazénovou stěnou a tvořit technickou šachtu na čerpadlo za bazénem? Jednoduše-protiproudý motor Desjoyaux má dvě rychlosti, kdy standardní rychlost 18m3/hod., která slouží k promíchávání bazénové vody je kombinována s druhou rychlostí o výkonu 50m3/hod. 

Kloubová tryska v bazénu slouží zároveň k promíchávání vody v bazénu i jako protiproudá tryska. Elegantní a jednoduché řešení umožňuje, aby si klient protiproud pořídil i dodatečně, klidně za několik let – jednorychlostní motor se potom jednoduše vymění za motor dvourychlostní!

K ohřevu vody v bazénu je vhodné a praktické využít tepelného čerpadla vzduch-voda, které za nízké provozní náklady udrží vodu v bazénu teplou až do 32°C!

Máme v nabídce tepelná čerpadla o výkonu od 5kW pro opravdu malé bazény až po čerpadla, která bez problémů vyhřejí bazény o rozměru 12x6m!

Působením elektrického proudu dochází ke štěpení molekul soli a k tvorbě plynného chloru, který je okamžitě rozpuštěn ve vodě. Vzniká kyselina chlorná, která je základním dezinfektantem bazénové vody. V procesu elektrolýzy rovněž vznikají další účinné sanitační látky, a to ozón a kyslík. 

Slaná úprava vody je plně kompatibilní se všemi komponenty bazénu Desjoyaux.

Při mírné salinitě vody kolem 4mg/l využíváte všech výhod slané vody bez použití chlorových tablet! Salinita vody kolem 0,4 % je zhruba desetkrát nižší, než je mořská voda, nemusíte se tedy obávat pálení v očích či nutnosti se po vykoupání v bazénu umýt ve sladké vodě.

Pro ty klienty, kteří požadují minimální péči o vodu v bazénu, doporučujeme elektrolýzu, vybavenou i pH sondou, která automaticky měří a reguluje hodnotu pH v bazénu. 

Součástí bazénu Desjoyaux je základní ruční sada na vysávání nečistot. Automatický robot však vyčistí bez nejmenší námahy nejen dno, ale i stěny. 

U bazénu je vhodná a praktická také sprcha, nejlépe solární … 

Jednoduchá instalace a výběr z několika modelů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty! Napište si o náš katalog BOUTIQUE!

U bazénu je vhodná a praktická také sprcha, nejlépe solární … 

Jednoduchá instalace a výběr z několika modelů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty! Napište si o náš katalog BOUTIQUE!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial