Protiproud

Jak si pořídit protiproud, když nechcete zbytečně prostupovat bazénovou stěnou a tvořit technickou šachtu na čerpadlo za bazénem? Jednoduše-protiproudý motor Desjoyaux má dvě rychlosti, kdy standardní rychlost 18m3/hod., která slouží k promíchávání bazénové vody je kombinována s druhou rychlostí o výkonu 50m3/hod.

Kloubová tryska v bazénu slouží zároveň k promíchávání vody v bazénu i jako protiproudá tryska. Elegantní a jednoduché řešení umožňuje, aby si klient protiproud pořídil i dodatečně, klidně za několik let – jednorychlostní motor se potom jednoduše vymění za motor dvourychlostní!

Přejít do e-shopu

Protiproud do bazénu

Tepelne-cerpadlo

Tepelné čerpadlo

K ohřevu vody v bazénu je vhodné a praktické využít tepelného čerpadla vzduch-voda, které za nízké provozní náklady udrží vodu v bazénu teplou až do 32°C!

Máme v nabídce tepelná čerpadla o výkonu od 5kW pro opravdu malé bazény až po čerpadla, která bez problémů vyhřejí bazény o rozměru 12x6m!

Přejít do e-shopu

Elektrolýza

Působením elektrického proudu dochází ke štěpení molekul soli a k tvorbě plynného chloru, který je okamžitě rozpuštěn ve vodě. Vzniká kyselina chlorná, která je základním dezinfektantem bazénové vody. V procesu elektrolýzy rovněž vznikají další účinné sanitační látky, a to ozón a kyslík.

Slaná úprava vody je plně kompatibilní se všemi komponenty bazénu Desjoyaux.

Při mírné salinitě vody kolem 4mg/l využíváte všech výhod slané vody bez použití chlorových tablet! Salinita vody kolem 0,4 % je zhruba desetkrát nižší, než je mořská voda, nemusíte se tedy obávat pálení v očích či nutnosti se po vykoupání v bazénu umýt ve sladké vodě.

Pro ty klienty, kteří požadují minimální péči o vodu v bazénu, doporučujeme elektrolýzu, vybavenou i pH sondou, která automaticky měří a reguluje hodnotu pH v bazénu.

Přejít do e-shopu

Elektrolyza

Automaticky-vysavac

Automatický vysavač

Součástí bazénu Desjoyaux je základní ruční sada na vysávání nečistot. Automatický robot však vyčistí bez nejmenší námahy nejen dno, ale i stěny.

Přejít do e-shopu

Sprcha

U bazénu je vhodná a praktická také sprcha, nejlépe solární …

Jednoduchá instalace a výběr z několika modelů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty! Napište si o náš katalog BOUTIQUE!

Přejít do e-shopu

Venkovní sprcha

Bazenova-chemie

Bazénová chemie

Kategorie bazénové chemie nabízí vše, co potřebujete pro udržení vašeho bazénu v optimální kondici, protože bez chemie se bazén neobejde. Najdete zde produkty pro úpravu vody, dezinfekci, balancování pH a mnoho dalšího, abyste si mohli plně vychutnat čistou a bezpečnou vodu ve vašem bazénu.

Přejít do e-shopu

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263