Plavání je jedním z nejzdravějších sportů, který je navíc velmi oblíbený širokou veřejností. Proto mnoho zákazníků vyhledává způsob, jakým si zajistit možnost plavat i ve svém bazénu, který nedisponuje dostatečnou velikostí. Řešením jsou bazénové protiproudy, díky kterým můžete i vy využívat svůj bazén na maximum a naprosto pohodlně si v něm kdykoliv zaplavat.

Protiproud ve vašem bazénu vytvoří silný proud vody a vzduchu, proti kterému můžete plavat. Tímto vlastně navyšuje reálnou délku bazénu. Vy musíte vynaložit více energie, abyste jednu délku bazénu přeplavali. Sílu protiproudu lze samozřejmě regulovat

Proudění vody a vzduchu lze regulovat

Bazénový protiproud je vybaven vstřikovacími a nasávacími tryskami. S těmi reguluje proudění vody a vzduchu. Toho lze naprosto snadno využít jak pro vířivou masáž, tak pro plavání proti proudu. V pohodlí domova tak můžete posílit svalstvo a trénovat svůj plavecký um a pak se ještě zrelaxovat a načerpat nové síly. A stejně dobře vám poslouží vhodně zvolený protiproud pro zpestří letního dovádění ve vodě. Stačí si jen vybrat slabší protiproud vhodný do menších bazénů pro relaxační masáže a rekreační plavání. Nebo silnější bazénový protiproud pro zdatné plavce, kteří si vždy rádi a intenzivně zaplavou.

Vestavěné a závěsné bazénové protiproudy

Protiproudy k bazénu se podle instalace dělí na vestavěné a závěsné. Přičemž vestavěné je při nejmenším vhodné instalovat již při stavbě bazénové vany do šachty, která přímo přiléhá k bazénu. Zatímco závěsné systémy lze snadno využít i pro již hotové bazény.

Protiproud do bazénu Desjoyaux

Takovým typem je i protiproud do bazénu Desjoyaux, který vám umožní věnovat se kondičnímu plavání i ve vlastním bazénu nehledě na jeho rozměry. Volit můžete mezi dvěma rychlostmi. Užít si díky němu můžete také relaxační masáž. S tímto skvělým protiproudem bude vaše zábava i relax v bazénu ještě jednodušší.

Kontaktujte nás

Díky protiproudu do bazénu Desjoyaux nebudete omezeni hranicemi svého zahradního bazénu a můžete se klidně stát i vytrvalostními plavci.

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263