Ohřev bazénu pomocí tepelného čerpadla

Buďte pánem svého bazénu a nenechte za vás rozhodovat počasí, kdy se budete koupat. O teplotě vody ve vašem bazénu můžete rozhodovat sami, aniž byste se museli ohlížet na to, jaké je zrovna počasí.

Pro spokojené využívání vašeho bazénu i v ročních obdobích, kdy třeba sluníčko nemá takovou sílu, aby vodu prohřálo samo, nabízíme bazénová tepelná čerpadla. Ta dokážou udržet teplotu vody až do výše 32 °C za nízké provozní náklady. Pomocí komprese a expanze přemění přírodní energii z okolního prostředí na teplo, kterým ohřejí vodu ve vašem bazénu ekologicky a za nízké provozní náklady. Například oproti elektrickému ohřevu vody mohou ušetřit až 80 % elektrické energie. Bazénová tepelná čerpadla jsou rozhodně tím správným řešením pro všechny, kteří se rádi koupou a nestačí jím krátké letní období, kdy vodu prohřeje pouhé slunce. A právě díky těmto čerpadlům můžete mít teplou vodu tak dlouho, jak jen si přejte. Tepelné čerpadlo umí efektivně zajistit ohřev vody samozřejmě i v době, kdy slunce nesvítí. Možnost využívat váš bazén tak prodlouží až na 7 měsíců v roce.

Tepelné čerpadlo k bazénu, je zařízení, které vám zajistí teplou vodu bez námahy. V naší nabídce si můžete vybrat z čerpadel, které mají výkon od 5 kW a jsou vhodné především pro malé bazény, až po čerpadla, která zvládnou vyhřát i bazény větší. Třeba i o rozměru 12×6 m.

Bazénová tepelná čerpadla, která nabízíme našim klientům, jsou ekologické a díky technologii Inverte dokážou svůj výkon hravě přizpůsobit potřebám konkrétního bazénu. Ovládají se na dálku a jsou úsporné, ale přitom velmi výkonné. Pracují tiše a rozhodně se na ně můžete spolehnout, že vás nenechají koupat se ve studené vodě. Svoje čerpadlo si dokonce můžete naprogramovat.

Montáž tepelného čerpadla k bazénu Brno, Ostrava a okolí

Součástí naší nabídky a našich služeb je i montáž tepelného čerpadla. Pro cenu za montáž dle konkrétního typu vybraného čerpadla nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pošleme naši nabídku a pomůžeme s volbou toho nejvhodnějšího bazénového čerpadla i pro vás.

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263