S tou správnou bazénovou chemií může být údržba vody i ve vašem bazénu velice snadná. Na našem e-shopu naleznete vše, co potřebujete k zachování jiskřivě čisté a křišťálově průzračné vody. S výběrem těch správných přípravků na čištění vody v bazénu bude péče o vaši vodu vysoce kvalitní a zároveň časově nenáročná. Cílem bazénové chemie není ale pouze to, aby byla voda čistá, ale zajišťuje také její hygienickou nezávadnost a udržuje ji v dobré kvalitě po celou koupací sezónu.

Bazénová chemie zachová vodu křišťálově čistou​

Díky chemii do bazénu bude koupání skutečným potěšením. Průzračná a čistá voda bude jednoduše chloubou i vašeho bazénu. Špinavá a stojatá voda totiž vůbec nevypadá dobře a ještě k tomu zapáchá. Navíc se v ní snadno množí různé bakterie a závadné mikroorganismy, které mohou ohrožovat naše zdraví ba dokonce i životy. Vhodný stav vody je o to důležitější, koupou-li se v bazénu i děti. Hlavně ty jsou méně odolné vůči různým znečištěním. Proto by měl každý majitel zahradního bazénu užívat správnou chemii, která je určena právě pro péči o vodu na koupání.

S výběrem vám velmi rádi a ochotně poradíme. Se správně zvolenou bazénovou chemií je třeba čištění vody provádět pravidelně a v souladu s pokyny výrobce pro přípravu.

V kategorii výrobků určených pro údržbu vody v bazénu existují produkty, které vám umožní udržovat správné PH a také odstranit škodlivé bakterie a mikroby. Kontrola PH vody v bazénu by se měla provádět jednou týdně a postačí k tomu lakmusový papírek. Hodit se vám mohou také různé přípravky proti řasám, šokový chlor nebo kombinovaná chemie, která slouží rovnou jako dezinfekce, vločkování, projasňování, stabilizátor a účinkuje i proti řasám.

Potřebujete poradit s výběrem?

Pokud si nejste jistí, jaké produkty se hodí přímo pro ten váš bazén, s výběrem vám pomůžeme. Poradíme, co je vhodné pro dlaždičky nebo folii, jak často se daný přípravek používá, jakým způsobem se aplikuj a s čím jej můžete kombinovat. Navíc vás poučíme, jak vše používat bezpečně.

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263