Zimní plachta na bazén je vhodným řešením zakrytí bazénu především mimo koupací sezónu. Jednak zabrání padání listí a dalších nečistot do vody, ale také chrání těleso bazénu před mrazem a dalšími vlivy počasí. Zimní plachtu lze bez problému použít jak na zapuštěné tak i pro nadzemní bazény. Vhodná krycí plachta by měla být velká natolik, aby zakryla celou hladinu bazénu včetně jeho stěn a přitom měla dostatečný přesah, který se využije pro uchycení.

Zabrání padání listí a dalších nečistot do vody

Bazén, který jste měli přes zimu zakrytý plachtou, se na jaře mnohém lépe čistí a tak odzimování bazénu nezabere tolik času.

Zimní plachta Desjoyaux

Zimní plachta na bazén Desjoyaux je velmi kvalitní a tak skvěle ochrání váš bazén, když se nekoupete. Je především ideálním řešením pro dlouhodobé zakrytí. Ve vodě omezuje fotosyntézu a tím tak brání nebo alespoň eliminuje rozvoj řas.

Aby tyto krycí plachty spolehlivě ochránily provoz vašeho bazénu, manipulace s nimi je malinko náročnější, především jejich upevňování. A tak nejsou určeny ke každodennímu odstraňování. Řada SKIN je dokonce ještě o něco pevnější než řada Grille a kromě výborných izolačních vlastností je opatřena také popruhy. Díky nim se nemůže samovolně zvednout ve větrném počasí.

Pomůžeme s výběrem

Potřebujete-li poradit s výběrem nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263