Oválené bazény desjoyaux kombinují výhody ostrých a oblých tvarů. Skvěle se hodí tam, kde máte možnost využít většího prostoru než by stačilo pro kulatý bazén. Ale zároveň jsou přece jen na prostor jako takový méně náročné, něž je tomu u klasických obdélníkových bazénů. Jsou atraktivní svým vzhledem a umožňují užít si radost z vody při komfortním plavání ve srovnání s kulatým bazénem. Přitom se dají elegantně zakomponovat do architektury celé zahrady lépe než bazény hranaté. Tím že nemá rohy a je zaoblený, tak zkrátka vždycky bude působit estetičtěji.

Ovál je zkrátka optimální tvar bazénu. Zajišťuje dobrou cirkulaci vody podobně jako kulatý bazén. Zároveň si v něm ale lépe zaplavete než v tom kulatém. A dobře se čistí, což se vždycky hodí. Jediné na co je třeba myslet, že zastřešení se vyrábí v obdélníkových tvarech a tak vám uvnitř v rozích vznikne nevyužitý prostor.

Máte zájem o oválný bazén Desjoyaux?

Oválné zapuštěné bazény jsou zkrátka klenotem každé zahrady. Tak se i u vás doma můžete cítit, jako byste byly někde v luxusním letním sídle a užívat si krásného počasí a příjemného koupání. Kontaktujte nás!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial