Bazénová nadzemní roleta

Zakrytí bazénu by nemělo chybět ani vám. Plní totiž hned několik funkcí zároveň. Konkrétně lamelové zakrytí bazénů ochrání ne jen obsah bazénu proti znečištění z okolního prostředí, ale zabraňuje také zbytečnému úniku tepla a tak šetří vaše peníze v případě potřeby ohřevu vody a prodloužení koupací sezóny u venkovních bazénů. Další kýženou funkcí je ale také ochrana před pádem zvířat do bazénu a především pak zvýšení bezpečnosti dětí, které si hrají v bezprostřední blízkosti bazénu a mohly by také do vody nechtěně spadnout. Námi nabízená bazénová nadzemní roleta unese člověka nebo případný předmět až do hmotnosti 100 kg. Lehce se pod touto váhou prohne, ale nepraskne. Součástí dodávky nadzemní lamely je i automatické navíjení, které zapnete pouhým otočením klíčku.

Lamely na bazény rozhodně patří mezi nejdokonalejší způsoby, jak zakrýt vodní plochu. Tento systém jako jediný umožňuje právě zmiňované automatické zakrývání a to navíc bez použití vodících lišt, tyčí nebo lan. Jednotlivé lamely jsou spojené tak, že vytváří plovoucí roletu, která prakticky dokonale zakryje celou vodní plochu vašeho bazénu.

Výhody bazénové nadzemní rolety v bodech:

  • Zakrývá jednoduše a automaticky celou vodní plochu.
  • Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí.
  • Udržuje stálou teplotu vody po celou koupací sezónu.
  • Chrání bazén před vlivem špatného počasí.
  • Snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu.
  • Redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody.
  • Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů.

Nadzemní lamela je zkrátka komfortním automatickým systémem, který chrání ne jen váš bazén, ale i vaše blízké pomoci plastových vodotěsných lamel spojených v plovoucí roletu. Je estetickou a nerušící alternativou k zastřešení bazénu. Snadné a bezpečné ovládání je pak jednou z největších výhod a předností tohoto typu zakrytí bazénu. Koncové polohy při zakrytém nebo odkrytém bazénu jsou nastaveny přímo v řídící jednotce a tak je bazén v mžiku připraven k použití stejně tak jako zakrytý.

Lelekovice

Hlavní 727/110,
Lelekovice 664 31, areál A1 Park

info@bazeny-morava.cz +420 602 717 977

Ostrava

Petřvaldská 1193/1,
Slezská Ostrava 710 00

info@bazeny-ostravsko.cz +420 733 182 263

Bratislava

Pestovateľská 230,
Bratislava 821 04, Slovensko

info@bazeny-desjoyax.com +420 733 182 263