Vířivé vany Desjoyaux

Smysl pro rodinu podle Desjoyaux použitý na vířivou vanu, to je ponoření do naprosté pohody. Nezáleží na tom, zda svítí slunce, zda na nočním nebi pomrkávají hvězdy nebo zda sněží… S našimi vířivými vanami je tu pro vás vždy připravena chvíle pohody.

Naše vířivé vany jsou ideální pro načerpání sil po těžkém dni. Doporučujeme je zejména pro uvolnění unavených svalů, odstranění únavy a zmírnění svalových bolestí po sportování… Jejich trysky jsou totiž cíleně zamířeny na akupresurní body. Nejcitlivějšími částmi našeho těla je páteř, stehna, krk, ramena, solar plexus, kyčle a chodidla.

Ponořit se před spaním na 20 minut do vířivé vany zlepšuje významně kvalitu spánku. Spojení teplé vody a masáže stimulující akupresurní body odstraňuje stres z uplynulého dne a podporuje hlubší spánek

Teplá voda a proudění vody stimulují tvorbu endorfinů pro hluboký pocit pohody. Naše vířivé vany jsou vybaveny pečlivě navrženými sedačkami a opěrkami s ergonomicky umístěnými tryskami.

Do našich vířivých van je zabudován difuzér aromaterapeutických olejů, který přidává k pozitivním účinkům vody také účinky aromaterapie.

První tichá hydromasáž – intenzivní a nerušený zážitek nabízený jako doplněk k některým našim vířivým vanám. Systém Hydrosilence je chráněná značka a patent společnosti Teuco.

JD EXCLUSIVE PLUS

Komfortní objem a neporovnatelná relaxace pro tuto plně vybavenou lázeň, která má 6 míst včetně jednoho v poloze na zádech.

JD SUBLIM PLUS

Chcete vytvořit rodinné wellness centrum! Zvolte JD Sublim Plus.

JD SERENITY PLUS

Pohodlí a pohodlí pro všechny … Objevte lázně JD Serenity Plus. Prostorný a pohodlný, pojme až šest osob. Ideální pro rodiny s dětmi!

JD RELAX PLUS

Chcete sdílet wellness s rodinou i přáteli? Objevte lázně JD Relax Plus. V prostorných lázních může relaxovat až 5 osob.

JD COSY PLUS

Objevte JD Cosy Plus. Malé dobře vybavené lázně, které vám umožní ochutnat radost z balneoterapie.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial